Sábado, 23/10/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çaj trumzi (Thyme tea)

Çaj trumzi (Thyme tea)

trumza

Çaj trumzi (Thyme tea)

• Ndihmon në trajtimin e kollitjes, astmës, alergjive.
• Qetësues bronkial.
• Ndihmon në forcimin e sistemit immun.
• Ndihmon në trajtimin e infeksioneve të traktit urinar
dhe të fshikëzës.
• Ndihmon në trajtimin e sëmundjeve renale(veshkëve)
dhe lehtëson dhimbjet e barkut.

(Visited 519 times, 1 visits today)
Tags:
Top