Domingo, 1/8/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çaj Rosmari

Çaj Rosmari

caj rosmari

Çaj Rosmari

Lat. Rosmarinus officinalis

• Lufton kokëdhimbjen dhe temperature
• Ndihmon në qarkullimin e gjakut
• Ndihmon në trajtimin e reumës.
• Ndihmon në rritjen e memories

Përbërësit aktiv: Vit A, B, C, D, E dhe K. Acid rosmarinik, Cineol.

(Visited 327 times, 1 visits today)
Tags:
Top