Terça-feira, 10/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

CAJ LULE SHTOGU

CAJ LULE SHTOGU

lule shtogu

Përdoret për stimulimin e urinimit, largimin e lëngjëve të tepërta nga trupi, për shërimin e sëmundjes së sheqerit si dhe për pastrimin dhe ripërtëritjen e gjakut.

Çaji nga lulet e shtogut përdoret për shërimin e ftohjeve, kollës, gripit, sëmundjes fillestare të mushkërive, tështitjes së madhe, frymëmarrjes së vështirësuar, dhe për të gjitha sëmundjet reumatike.

(Visited 385 times, 1 visits today)
Top