Segunda-feira, 23/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çaj kundër lodhjës

Çaj kundër lodhjës

Përbërësit

1 lugë të gjellës rozmarine

1 lugë të gjellës çaji gjelbërt

1 copë molle jeshile

1 shkop kanellë

Hapat 

1
Të gjithë përbërësit i derdhni në një gotë të porcelanit dhe i përzieni.

2
Përmbi ia derdhni ujin e vakët dhe e lëni të lshojë rreth 5-10 minuta.

3
Ia shtoni mjaltën dhe e shërbeni të ngrohtë.

4
Ju bëftë mirë!

(Visited 114 times, 1 visits today)