Segunda-feira, 20/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Buzeqesh edhe pse….

Buzeqesh edhe pse….

buzeqesh edhe pse
Buzeqesh edhe pse miku yt me i mire ( mikja jote) te ka tradhetuar..
Buzeqesh edhe pse dielli qe lind nuk te jep me kenaqesi si me pare..
Buzeqesh edhe pse naten syte e tu mbulohen nga lotet..
Buzeqesh edhe pse puna qe ben nuk eshte ajo qe do (apo meriton)..
Buzeqesh edhe pse njeriu i zemres mund te te kete lenduar.. Buzeqesh edhe pse jeta jote ta shpif..
Buzeqesh, jo per te tjeret, por per veten tende, qe pavaresisht sprovave qe te ka dhene jeta, je krenar per ate qe je,
dhe mbi te gjitha falenderues ndaj Zotit..!!

Tags: