Sábado, 1/10/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Blero: “Të falesh xhumanë është ndjenja ma e mirë për mua”

Blero: “Të falesh xhumanë është ndjenja ma e mirë për mua”

Këngëtari Blero ka treguar se jo vetëm që është një njeri i denjët dhe i përkushtuar për familjen, por që është edhe një besimtar i devotshëm.

blero

Në rrjetin social “Twitter”, Blero ka shkruar ”para Zotit jemi të gjithë të njëjtë !!! Të falesh xhuman është ndjenja ma e mirë për mua !!!”, duke treguar kështu edhe anën e tij shpirtërore.

 

(Visited 107 times, 1 visits today)