Domingo, 7/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Bioshop – Ku mund te gjej produkte natyrale?

Bioshop – Ku mund te gjej produkte natyrale?

 

Produkte natyrale mund te gjeni ne Bioshop Gjilan perballe shkolles mesme Mehmet Isai .

http://www.bioshop-ks.com/

BioShop Gjilan  Viber +37745810492

Aty mund te gjeni produkte natyrale,ushqim te shendeteshem dhe kozmetike natyrale.

  • Mjalte te llojeve te ndryshme (livadh,bagrem,kokerres se zeze,ginseng,kanelle,per dobesim,sterilitet,etj)
  • Vajera te llojeve te ndryshme (kastor,trendafili,kokosi,etj)
  • Bime ,ereza te ndryshme (fare te zeze,sider,sherebela,kanelle,etj)
  • Shampo ,sapuna ,dhe parfume (te ullinjve,te fares se zeze, te hudhres,horse etj)
  • Vaj per heqjen e qimeve,krema per fytyre ,akne etj
  • Hurma,uje zem zemi.
(Visited 231 times, 1 visits today)
Top