Sexta-feira, 4/12/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

BIMËT IDEALE PËR TË NA MBROJTUR GJATË SEZONËS VJESHTË DHE DIMËR

BIMËT IDEALE PËR TË NA MBROJTUR GJATË SEZONËS VJESHTË DHE DIMËR

12193522_1544861399164400_1167384422497420089_n

BIMËT IDEALE PËR TË NA MBROJTUR GJATË SEZONËS VJESHTË DHE DIMËR

? Karanfili
? Turmeriku ( Corcuma longa )
? Rozmarina
? Xhenxhefili

Mund ti përdorni të freskëta dhe të thara si çaj infuzi me efekt të fuqishëm antinflamatorë.

(Visited 57 times, 1 visits today)
Top