Domingo, 15/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjeksia Islame

Mburoja e muslimanit

  • Thuaje këtë lutje çdo ditë
    Thuaje këtë lutje çdo ditë

    اللَّهُمَّ أَنْتَ رَبِّي لا إِلَهَ إِلا أَنْتَ خَلَقْتَنِي وَأَنَا عَبْدُكَ وَأَنَا عَلَى عَهْدِكَ وَوَعْدِكَ مَا اسْتَطَعْتُ أَعُوذُ بِكَ مِنْ شَرِّ…

Rukje

Shendeti

Sëmundjet

  • Arteritis Takayasis
    Arteritis Takayasis

    Arteritis Takayasis Eshte nje semundje e rralle kronike, semundje inflamatore kryesisht e aortes dhe te degeve  te saj. Kjo semundje…

Top