Domingo, 15/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjeksia Islame

Mburoja e muslimanit

Rukje

Shendeti

Sëmundjet

  • Anemia
    Anemia

    ANEMIA Dobesim i pergjithshem i organizmit, nga pakesimi i rruazave te kuqe te gjakut, pagjakesi. Ne kete rast personave u…

  • Apandesiti, shenjat dhe kurimi
    Apandesiti, shenjat dhe kurimi

    Apandesiti, shenjat, kurimi Apandesiti akut është inflamacioni i papritur i një organi të ashtuquajtur në latinisht appendix vermiformis. Më shpesh…

Top