Sexta-feira, 25/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjeksia Islame

Mburoja e muslimanit

Rukje

Shendeti

Sëmundjet

  • Sindromi paramenstrual !?
    Sindromi paramenstrual !?

    Çfarë është sindromi paramenstrual? Sindromi paramenstrual është një seri shenjash apo ankesash psikologjike dhe fizike të cilat fillojnë rreth një…

  • Koletseroli
    Koletseroli

    Eshte semundje e cila shkaktohet nga kolesterina, qe eshte nje lende organike me permbajtje dhjamore qe gjendet me shumice ne…

Top