Sexta-feira, 15/11/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjeksia Islame

Mburoja e muslimanit

Rukje

Shendeti

Sëmundjet

  • Pankreasi
    Pankreasi

    Gjender e zgjatur, nen stomak, ne te majte, e cila nxjerr nje leng qe derdhet ne zone e thithet nga…

  • Reumatizmi
    Reumatizmi

    Reumatizmi Duhet trazuar mjaltin dhe lugë të vogël të vajit të farës zezë në një gotë me ujë të vakët…

Top