Segunda-feira, 17/5/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Asnjë femër nuk duhet kurrë të martohet me një mashkull të tillë

Asnjë femër nuk duhet kurrë të martohet me një mashkull të tillë

“Asnjë femër nuk duhet kurrë të martohet me një mashkull i cili e urren nnën e vet”

Nje mashkull qe urren dhe ben nje gje te tille ai nuk eshte as per ty dhe as per femijet e tu.

Ashpersia e tij do te jete gjate gjithe jetes tende dhe do ta kthej ate ne nje makth te vertete.

Ndaj bej kujdes kur ta zgjedhesh njeriun e jetes.

Kur nje mashkull urren nenen e tij ai eshte nje shpirt lig dhe ligesia e tij do tju shkaterroj jeten tuaj.

Ndaj zgjidhe babain e femijeve te tu.

Zgjidh nje diell qe do te ngroh familjen tende

Nje diell qe do te sjelli caste te bukura dhe te lutura.

Dhe qendro larg nje mashkulli me keto cilesi te liga

(Visited 164 times, 1 visits today)
Top