Sábado, 29/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Arsyet më të cuditshme që pse keni gjithmonë ftohtë

Arsyet më të cuditshme që pse keni gjithmonë ftohtë

Nëse keni ftohtë gjatë gjithë kohës, mund të ketë një numër arsyesh shëndetësore.

Këtu janë disa nga ato:
1.Anemia

2.Tiroidet

3.Dehidratimi

4.Hormonet e femrave

5.Mangësi e vitaminës B12

6.Mungesë gjumi

7.Të qenurit nënpeshë

Kushtojini vëmendje simptomave tuaja dhe kërkoni ndërhyrjen e një mjeku në qoftë se dyshoni për një gjendje të rëndë shëndetësore.

Burimi: tiphero.com

(Visited 147 times, 1 visits today)
Top