Quinta-feira, 9/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Arrat në mjaltë për potencë dhe pjellori më të mirë

Arrat në mjaltë për potencë dhe pjellori më të mirë

Arrat në mjaltë për potencë dhe pjellori më të mirë

Arra është një afrodiziak natyral që përmban vitamina B1 dhe B2 të cilat trupit i japin energji, dhe elemente vitale të cilat janë me rëndësi për zhvillimin e gjëndrrave seksuale. Është i pasur me zink, i cili është i rëndësishëm për aktivitet seksual normak dhe për punën e prostatës.walnuts

Ka veprim të fuqizuar në kombinim me mjaltën, i cili gjithashtu ka substanca të bollshme të nevojshme për shëndetin reproduktiv të mashkullit.

Është e dëshmuar se asnjë preparat farmaceutik nuk mundë të krahasohet me këtë kombinim sa i përket efektivitetit të veprimit.

Në sasi të njejta përzijini arrat e bluara me mjaltën e gështenjave dhe konsumoni tre lugë të mesme të kësaj përzierje, 3 herë në ditë.

Për të arritë efektet e dëshiruara, mjekimi duhet të zgjasë së paku 20 deri 30 ditë.

Kjo përzierje është e dobishme edhe për tensionin e lartë të gjakut dhe te kokëdhembja.

(Visited 729 times, 1 visits today)
Top