Sexta-feira, 25/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Arra për shëndetin e trurit, zemrës, pjellorisë dhe gjumit

Arra për shëndetin e trurit, zemrës, pjellorisë dhe gjumit

Arra për shëndetin e trurit, zemrës, pjellorisë dhe gjumit

Arrat përmbajnë sasi të lartë të yndyrave të shëndetshme dhe kimikateve të fuqishme bimore.
Arrat e ulin stresin në tru, e ulin kolesterolin, e rrisin pjellorinë te meshkujt, e zvogëlojnë inflamacionin, e ulin rrezikun e diabetit, e forcojnë imunitetin dhe ndihmojnë te ata që vuajnë nga pagjumësia për shkak të melatoninës natyrale që ato e përmbajnë.

(Visited 84 times, 1 visits today)
Top