Segunda-feira, 23/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Antibiotiku i bere ne shtepi

Antibiotiku i bere ne shtepi

Antibiotiku i bere ne shtepi:
Perdoret per te forcuar sistemin imunitar, per te larguar kollen dhe per te luftuar gripin .
Perberesit:
1 hudher e coptuar
1 luge mjalte
2 luge xhinxher
1/2 luge spec te kuq
1/2 luge me kanelle
1/2 gote leng limoni
Mund te pini dy ose tre gota nga kjo perberje derisa simptomat te jene larguar.

(Visited 335 times, 1 visits today)