Quarta-feira’, 3/3/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Antibiotiku i bërë në shtëpi për sistemin imunitar. Kollë dhe Grip

Antibiotiku i bërë në shtëpi për sistemin imunitar. Kollë dhe Grip
Antibiotiku i bërë në shtëpi:Përdoret për të forcuar sistemin imunitar, për të larguar kollën dhe për të luftuar gripin .

Përbërësit:10402719_699279833488589_4397766091040692916_n
1 hudhër e coptuar
1 lugë mjaltë
2 lugë xhinxher
1/2 lugë spec të kuq
1/2 lugë me kanellë
1/2 gote leng limoni

Këta përbërës përzihen me 2-3 gota ujë.Mund te pini dy ose tre gota nga kjo perberje derisa simptomat te jene larguar.

(Visited 156 times, 1 visits today)
Top