Sexta-feira, 17/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Annona muricata (graviola) Fruti qe lufton kancerin!

Annona muricata (graviola) Fruti qe lufton kancerin!

Annona muricata (graviola)
FRUTI QE LUFTON KANCERIN,10.000 here me i forte se KEMIOTERAPIA 

graviola

Ky frut eshte 10.000 here vrases me i forte i kancerit se sa Kemioterapia (Chemo-therapy) !
Lengu ose ky frut qe eshte frut i Gravioles,eshte nje mrekulli natyrore vrasese e qelizave te kancerit 10.000 here me i forte se Kemioterapia.
Pra mbasi qe e kuptuat rendesine e ketij fruti ju mund te ndihmoni keta njerez duke ju sygjeruar te pine lengun e ketij fruti kohe pas kohe,si nje parandalues.
Para se gjithash shija nuk eshte e keqe.Eshte plotesisht dhe defenitivisht natyrale dmth nuk ka efekte ansore ! Nese keni vend te lire mund te rritet edhe ne oborrin tuaj.

(Visited 215 times, 1 visits today)
Tags:
Top