Sexta-feira, 17/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Agjërimi shëron më shumë se njëqind sëmundje

Agjërimi shëron më shumë se njëqind sëmundje

Shkencëtarët thonë se agjërimi shëron më shumë se njëqind sëmundje! Si tensioni i lartë i gjakut, diabeti, astma kronike, sëmundjet e frymëmarrjes, sëmundjet e zemrës, arteriosklerozës, shumë sëmundje të mëlçisë dhe sëmundjet e lëkurës të tilla si alergji dhe ekzemë kronike.

“Por, agjërimi juaj është më i dobishëm, në qoftë se e dini”. {El-Bekare: 184}

(Visited 409 times, 1 visits today)
Tags:
Top