Domingo, 9/8/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A vuan nga imuniteti i dobet?

A vuan nga imuniteti i dobet?

A vuan nga imuniteti i dobet?
Provo !

Rritja e imunitetit dhe vendosja e ekuilibrit psiqiko-tretës në trup

Në mëngjes dreke dhe darkë, merret një lugë e vogël e vajit të farës së zezë dhe hidhet në një gotë të mbushur përgjysmë me ujë të vakët dhe më pas hidhet një lugë e madhe mjaltë.

Mbasi përzihet mirë pihet kështu për çdo ditë ditë (në mengjes drekë dhë darkë),  pas buke për një muaj rrjesht./mjeksiaislame/

(Visited 182 times, 1 visits today)
Top