Quinta-feira, 25/2/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A merret mesysh femija jo vetem nga fotografia por edhe duke mos e pare fare ?

A merret mesysh femija jo vetem nga fotografia por edhe duke mos e pare fare ?

Po merret mesysh femija jo vetem nga fotografia por edhe duke mos e pare fare.

A nuk i keni degjuar pleqte e vjeter qe thone e zuri lemza se dikush e kujton.

Nese dikush te ka inat dhe hased mund ta marri femijen mesysh edhe pa fotografi edhe me fotografi.Por dikush mund ta marri ne mesysh edhe me fotografi pa hased por me habi.

Edhe i verberi mund te marri ne mesysh sepse mesyshi nuk ka te beje shume me syte se sa ka te beje me shume me shpirtin e njeriut.

Shenjat e mesyshit tek femija jane te shumta.

Mund ti merret goja
Qan kot naten dhe diten
Ka temperatur pa asnje shkak mikrobakterial
Ka alergji etj

(Visited 320 times, 1 visits today)
Top