Segunda-feira, 1/3/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A keni menduar për këtë gjë?

A keni menduar për këtë gjë?

Cfare je duke menduar?
Pyetje te cilen e lexon gjithsecili nga ne rrjetin social facebook, prandaj:
A ke menduar se ku do te jete perfundimi yt diten e gjykimit?
A ke menduar (ne veten tende), a eshte i kenaqur Allahu me ty apo jo?
A ke menduar te ndihmosh dike dhe ti sjellesh dobi?
A ke menduar qe ne kete dite te besh nje arritje te re?
A ke menduar ne ato shperblime te cilat sot duhet ti fitosh?
A ke menduar te vizitosh nje te semure, te ndihmiosh dike ne hall, te ngoshellosh nje te sprovuar, te mbeshtetesh nje ne nevoje, te ruash nderet e njerezve, te mos besh keq dhe te nxisesh njerezit per tek e verteta ?
A ke menduar……A ke menduar….
Mendo, sepse mendimi shpalos peronalitetin tend.

Mendo, sepse ky mendim te udheheq drejt te ardhmes tende!.

(Visited 56 times, 1 visits today)
Top