Sexta-feira, 27/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A i ke keto simptoma ? Dije se je i prekur nga magjia (sihri,sehire gjuhe te popullit)

A i ke keto simptoma ? Dije se je i prekur nga magjia (sihri,sehire gjuhe te popullit)

Dhimbja e vazhdueshme e kokës dhe e lukthit, vjellja rrallë apo shpesh copa të gjakut, zënia në frymë, mos mbushja me oksigjen, humbje të vetëdijes pa shkak apo edhe për cikrrima të paarsyeshme, shikimi në ëndërr magjistarë dhe gjarpërinjë duke e kafshuar, djersitja, nervozizmi, humbja e vetëdijes, të qajturit, të dridhurit (por) gjatë leximit apo dëgjimit të Kuranit, janë pa dyshim nga simptomet e prekjes apo goditjes nga e keqja e magjisë – sihrit – pohon Shejh Halid El-Hibshi kurues sheriatik i njohur në botë për problemet me rrënjë metafizike – shpirtërore të mësyshit, hasedit dhe magjisë.

Degjoje kete rukje per sherimin nga sihri ,degjoje cdo dite me kufje dhe qetesi maksimale me nijet sherimi

(Visited 1,621 times, 1 visits today)