Segunda-feira, 27/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A i ke keto simptoma ? Dije se je i goditur nga syri i keq dhe hasedi (mesysi dhe energjia negative gjuhe te popullit)

A i ke keto simptoma ? Dije se je i goditur nga syri i keq dhe hasedi (mesysi dhe energjia negative gjuhe te popullit)

Simptomat të prekjes të mësyshit dhe hasedit

Shejhu i madh i rukjes, Halid el-Hibshi, thekson se:

Fryerja e barkut pa asnjë shkak medicinal, rënia e vazhdueshme e flokëve tek gratë, shikimi në ëndërr se ndokush gruan shtatzane e godet në barkë me shqelm dhe gjatë natës ajo aborton, këputja e madhe e trupit, shpatullave dhe të ndenjurit sytë vetëm në gjumë, janë sindrome të prekjes të mësyshit dhe hasedit!

Dijetari Halid El-Hibshi thekson poashtu se, nuk duhet bazuar vetëm tek një simptom, por duhet bashkuar të gjitha që të diagnostifikohet përfundimisht i sëmuri se nga çka realisht ai është duke vuajtur!

Degjoje kete rukje per sherim nga mesyshi cdo dite me nijet sherimi dhe qetesi maksimale

(Visited 953 times, 1 visits today)