Domingo, 28/2/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A e ke ditur ?

A e ke ditur ?

 

Profeti (alejhissalatu uesselam) ka thënë:

“Për çdo raskapitje, sëmundje, pikëllim, mërzitje,mundim, dëshpërim,deri dhe një gërvishtje gjembi që e mundon muslimanin, Allahu do t’ia shlyejë gjynahet.”

Transmetoi Buhariu.

 

(Visited 93 times, 1 visits today)
Top