Sábado, 28/3/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A e ke ditur ?

A e ke ditur ?

a e ke ditur

Muahmmedi alejhi selam ka thënë:

Vërtetë,melaiket nuk hyjne në atë shtëpi,në të cilën ka qej dhe fotografi.

Buhariu dhe Muslimi

Aty ku hyjnë melaiket,vijnë mirësi të shumta dhe mbrohen anëtarët e asaj familje nga shejtani i mallkuar dhe dëmet e tij.

(Visited 49 times, 1 visits today)
Top