Terça-feira, 18/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A E DINI SE : cfare domethenje interesante ka kjo qe po e shikoni??!

A E DINI SE : cfare domethenje interesante ka kjo qe po e shikoni??!

A E DINI SE : cfare domethenje interesante ka kjo qe po e shikoni??!
Kush pos Zotit e mesoi kete lloj zogu qe t’ia ruaj dhembet krokodilit nga prishja, duke ngren mishin e mbetur mes tyre?!
Dhe kush pos Tij e mesoi krokodilin qe ta toleroi kete zog qe ta kryen punen e tij?!
Allahu Ekber

(Visited 220 times, 1 visits today)
Top