Terça-feira, 16/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A e dini se ??A e dini se ??
Vendosja e sheqerit në plagë apo prerje zvogëlon dukshëm dhembjen dhe e shpejton procesin e shërimit.
Sheqeri ndihmon lëkurën të përmirësohet dhe e ndihmon shërimin duke mbytyr bakteriet e dëmshme.
(Visited 25 times, 1 visits today)
Top