Sábado, 28/3/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A e dini se…

A e dini se…

A e dini se…

Te kafshet dhe te shpezet ekziston ndjenja e turpit dhe deshira per te ruajtur nderin !

Shembull: po te shohim femren e pellumbit, me gjithe bukurine dhe brishtesine e saj, nese i afrohet ndonje mashkull tjeter ajo kthehet ne egersire sepse per te nderi ka vlere…

Kurse te njerezit, degjojme qe burri tradheton gruan e gruaja tradhton burrin…ne nje kohe kur edhe te shpezet ekziston ndjenja e Nderit !!!!

(Visited 54 times, 1 visits today)
Top