Terça-feira, 26/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A e din se cilët ishin fjalët e fundit te Muhamedit alejhi selam ?

A e din se cilët ishin fjalët e fundit te Muhamedit alejhi selam ?

Namazi namazi

“Namazi, namazi dhe ato që ju kam lënë në përgjegjësi”.

Këto ishin fjalët e fundit në çastet e vdekjes të Muhamedit, alejhi selam.
Andaj, le të jetë ky Ramazani yt i parë që ti e fillove namazin.

Valdet Kamberi

(Visited 89 times, 1 visits today)
Top