Quarta-feira’, 26/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A dëshiron qe të të zbutet zemra dhe te përmbushët nevoja?

A dëshiron qe të të zbutet zemra dhe te përmbushët nevoja?

A dëshiron qe të të zbutet zemra dhe te përmbushët nevoja?

Mëshiroje jetimin, lëmoja kokën, ushqeje nga ushqimi yt do te zbutet zemra dhe do te përmbushët nevoja.

Muhammedi alejhi selam

(Visited 57 times, 1 visits today)
Top