Quinta-feira, 28/5/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

8 rregulla për një jetë më të mirë

8 rregulla për një jetë më të mirë

jete e mire
1. Mos urrej kurrë

2. Mos u shqetëso

3. Jeto thjesht

4. Prit pak prej njerzve

5. Jep me shumë

6. Gjithmon buzeqesh

7. Jeto me dashuri

8. Dhe më e mira nga te gjitha jeto me besim ne Allahun
/xhamiambret/

(Visited 72 times, 1 visits today)
Top