Domingo, 22/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

7 gjërat që çdo femër kërkon tek një mashkull që të jetë e kënaqur

7 gjërat që çdo femër kërkon tek një mashkull që të jetë e kënaqur

Askush nuk e di se çfarë duan femrat në të vërtetë.
T’i kuptosh ato është duket si shkencë më vete pasi janë më të vështira se meshkujt.

Në fakt nuk është edhe aq e vështirë nëse u shkon pas fijes ose thjesht hapesh mjaftueshëm me to për t’i kuptuar si ndihen apo çfarë duan.

Një mashkull mund të bëjë 7 gjëra mjaft të thjeshta për ta mbajtur një grua të lumtur pa u munduar shumë.

l.Besnikeria/Nje nga virtytet qe e mban nje marredhenie gjalle dhe te forte.

2.Sinqeriteti/Edhe nese beni dicka gabim, beni mire t’i hapeni partneres tuaj per te shmangur keqkuptimet.

3-Kolia/Perpiquni te shpenzoni sa me shume kohe me te edhe nese jeni personi me i ngarkuar ne bote.

4-Mirekuptimi/Te merreni vesh me njeri-tjetrin eshte celesi i nje marredhenie te suksesshme dhe kjo nuk eshte e pamundur.

5-Behuni te ndjeshem/Nese partnerja juaj shell se po i tregoni vemendje dhe perkujdesje ne kete menyre do merreni vesh me mire dhe besimi mes jush do
tp rritet-

6.Behuni forca e tyre/Nje mashkull duhet ta mbroje femren e tij fizikisht dhe menderisht. Kete gje e pret gdo vajze nga mashkulli i saj.

7-Siguria/Nje mashkull duhet te jete i siguruar financiarisht dhe te kete nje te ardhme te sigurt per veten dhe personin qe do te zgjedhe te kaloje jeten. Kjo eshte nje nga gjerat kryesore qe femrat shohin tek nje djale qe i terheq.

(Visited 492 times, 1 visits today)