Domingo, 5/4/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

7 fakte që nuk i keni ditur për dhëmbët (video)

7 fakte që nuk i keni ditur për dhëmbët (video)

Si ndërrohen, në çfarë fazash?

Si ju prishen dhëmbët dhe si duhet ta parandaloni, sa herë duhet t’i lani dhëmbët në ditë dhe si duhet të përkujdesni për ta, janë vetëm disa prej gjërave elementare që do t’i mësoni në videon më poshtë.

Shikojeni…./tesheshi.com/

(Visited 83 times, 1 visits today)
Top