Sexta-feira, 15/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

5 Simptomat e syri të keq

5 Simptomat e syri të keq

Simptomat e syri të keq

1. Njerëzeve  i ndryshon ngjyra e fytyrës  (p.sh. errët ose i zbehtë)

2. Vështirësi të fleni gjatë natës, të përgjumur gjatë ditës!

3. Djersë nga koka e përparme, dora, këmbët dhe mbrapa

4. Ndiheni  të ngopur, të mërzitur, të pashpresë të pakujdesshëm dhe mendime vetvrasëse

5. Vizitoni tualet shumë.

(Visited 377 times, 1 visits today)
Top