Sábado, 30/5/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

5 dobitë kryesore të xhenxhefilit

5 dobitë kryesore të xhenxhefilit

xhenxhefil

Xhenxhefili
1. Largon ftohjet dhe griperat
2. Perdoret ne renie ne peshe dhe detoksikim.
3. E pasur me magnez dhe lehteson dhembjet muskulore.
4. Redukton inflamacionin (ndezjen)
5. Lehteson dhembjet migrenoze dhe kokedhembjet.

(Visited 66 times, 1 visits today)
Top