Sexta-feira, 1/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

5 dobitë kryesore të limonit

5 dobitë kryesore të limonit

limon

Limoni
1. Ndihmon detoksikimin dhe tretjen
2. Djeg yndyrerat dhe shpejton humbjen e peshes.
3. I pasur me Vitamine C.
4. Largon konstipacionin (kapsllekun).
5. Rriten vleren alkaline te trupit.

(Visited 80 times, 1 visits today)