Terça-feira, 27/9/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

3 librat qe Mjekesia Islame ju preferon që t’i lexoni per Ramazan

3 librat qe Mjekesia Islame ju preferon që t’i lexoni per Ramazan
  1. Kurani Famelarte – Ramazani eshte  muaji I Kuranit andaj lexim I kuranit ne kete muaj ben rifreskimin e zemres ,trupit dhe mendjes suaj.

shkarkoje ——Kurani Famelartë ———–shkarkoje

     2. Mjekesia e Pejgamberit- Nje liber qe te nxit qe te mesosh per shendetin, ne menyre kejt tjeter.

shkarkoje———Mjekesia e Pejgamberit —–shkarkoje

     3. Mos u trishto – Nje nder librat me te shitur ne bote te psikolgjise me saktesisht Psikologjise Islame

shkarkoje——-Mos u trishto —-shkarkoje

(Visited 1,059 times, 1 visits today)