Quinta-feira, 21/11/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

2 ngjarjet kryesore të ditëve të fundit të sqaruara nga hoxhë Bekir Halimi

2 ngjarjet kryesore të ditëve të fundit të sqaruara nga hoxhë Bekir Halimi

bekir halimi

Incidenti në Aeroplan (Cyrih-Prishtinë) dhe mediat tona -Hoxhe Bekir Halimi

 

Vajza me Mjekërr (Fituesja e Eurovisionit 2014)  – Hoxhe Bekir Halimi

(Visited 18 times, 1 visits today)
Top