Domingo, 29/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

2 Lloje gjarpërinjsh që kur e shikojn njeriun ,njeriu vdes

2 Lloje gjarpërinjsh që kur e shikojn njeriun ,njeriu vdes

dscn0864-10

2 Lloje gjarperinjsh qe kur e shikojn njeriun ,njeriu vdes dhe kur shikojn nje femer shtatezene ajo aborton , verbohet.

1-Gjarper me dy viza te zeza mbi shpine (nga ky lloj vdes)
2-Gjarper ne formen e gishtit e shkeputur (ky lloj verbon, shkakton abort tek femrat)
Profeti salAll-llahu alejhi we selam ka dhene urdher qe keta dy lloj gjarperinjsh te vriten.

(Visited 222 times, 1 visits today)
Top