Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

2 javet e hixhames ne Zvicer

2 javet e hixhames ne Zvicer

2 javet e hixhames ne Zvicer…
(Kontakti ne viber & what’s up)

Ju njohtojme se inshAllah prej 8.02- 22.02.2017 mjeku nga Tetova Dr.Visar Xhaferi do te jete ne Zvicer per 2 jave per hixhame I shoqeruar per hixhame edhe per gra…

Te gjithe te interesuarit per hixhame lirisht mund ta kontaktojne mjekun paraprakisht ne viber, what’s up apo FB. (Se shpejti edhe ne numrin e Zvicres).

InshAllah do te jeni te njohtuan se shpejti ne cilat xhami do te jete mjeku edhe per ligjerim per hixhamen.

E lusim Allahun qe keto gjera te jene te dobishme te hajrit, e te japin sukses dhe rezultat.

(Visited 505 times, 1 visits today)