Quinta-feira, 4/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

11 Simptomat ne jete qe je i prekur nga magjia

11 Simptomat ne jete qe je i prekur nga magjia

a)Simptomat ne jete

 1. Ndjen ftohje ndaj bashkeshortes dhe anasjelltas
 2. Nuk gjen pershtatje edhe pse te gjitha kushtet jane ne rregull
 3. I mbyllen dyert, psh ne jete , ne pune, ne nje çeshtje tjeter.
 4. Rritet dhe ka probleme.
 5. Gjen, kupton diçka jo normale ne veten e tij
 6. Te vjellurit e vazhdueshem e qe shoqerohet me gjak ose me leng te verdhe ( e gjitha kjo kur nuk ka asnje arsye mjekesore)
 7. Hemoragji (gjakderdhje) e vazhdueshme tek grate
 8. Njerezit shkojne tek magjistari dhe ai i kthen edhe me te ngarkuar.
 9. Ndjen dhimbje kur ka erera
 10. Kur jo afrohen varrezave kane dhembje
 11. Gjen ftohje ne fe, largohet, shton harramet dhe nuk e kupton.
(Visited 150 times, 1 visits today)
Top