Terça-feira, 11/8/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

10 përfitime shëndetësore nga lëngu i qepës!

10 përfitime shëndetësore nga lëngu i qepës!

raw-onion-juice10 Përfitimet shëndetësore që vijnë nga konsumimi i lëngut të qepës

1. Përmirëson tretjen
2. Mbron nga alergjitë
3. Medikament për të ftohtët dhe çrregullimet respiratore
4. Ndihmon shëndetin e kockave
5. Ndihmon në rritjen e flokëve
6. I bën mirë shëndetit të lëkurës
7. Redukton nivelet e glukozës
8. Ndihmon problemet kardiovaskulare
9. Lufton kancerin
10. Parandalon infeksionet orale

(Visited 127 times, 1 visits today)
Top