Terça-feira, 16/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

10 Efektet e misvakut10 Efektet e misvakut

Efektet e Misvakut
Është freski për gojën
Forcon mishrat e dhëmbëve
Shkëlqen dhëmbët
Ndihmon në tretje
Përmirëson shikimin
Përmirëson kujtesën
Shëron dhimbjen e kokës
Rrit rrjedhshmërinë dhe inteligjencën
Relakson trurin

(Visited 6 times, 1 visits today)
Top