Quinta-feira, 29/10/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

10 Dobite e mjaltit te sidrit

10 Dobite e mjaltit te sidrit

mjalt sidri
Mjalti i SIDRIT perdoret per :

1.Tevjellat e shpeshta.
2.Zemra dhe ngushtimi i damareve te gjakut.
3.Cdo lloj semundje tek femrat ne lindje dhe per mbajtjen e fetusit (foshnjes ne bark).
4.Dobesi seksuale.
5.Impotenca.
6.Kolli i thate.
7.Rritjene imunitetit dhe rezistencen trupore.
8.Eshte burim energjie.
9.Per ata te cilet jane te pafuqishem.
10.Per grate shtatezena.

Mjalti nuk perdoret per femijet nen 1-vjecare

(Visited 140 times, 1 visits today)
Top