Terça-feira, 21/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

?aj per kollen dhe astmen

?aj per kollen dhe astmen

caj kolla astma

Ky caj eshte mjaft efikas per pastrimin e mushkrive. Perzierja bimore qeteson kollen, pastron mushkrite, rrallon dhe lehteson krizat e astmes, lufton mykun e krijuar nga perdorimi i antibiotikeve.

Perberesit: Lule bliri, agulice, thunder mushke, dafine, zhumbrice.

Perdorimi: Ne 3 gota uje ziejme 2 luge (supe) me bimen per 2-3 min. Kullohet dhe pihet gjate gjithe dites.

Perdorimi i cajit nuk ka efekte anesore.

(Visited 706 times, 1 visits today)
Tags:
Top