Tuesday, 17/10/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Zbardho dhembet me levore te bananes ! (Foto porosi)

Zbardho dhembet me levore te bananes ! (Foto porosi)

 

banane

Merrni nje pjese te levores se bananes dhe me pjesen e saj te brendshme ferko dhembet per 2 minuta.

 

Mineralet e mrekullueshme ne levore si qe jane: Kaliumi, magnezi dhe mangani merren nga dhembet apo thithen nga dhembet dhe keshtu arrihet zbardhja e dhembeve.

 

Pershtati: Mjekesia Islame

banane levore

Një shkrim tjetër i dobishëm  Çfarë është hipersomnia, gjendja e rrallë e gjumit

Categories

Archives