Sábado, 25/5/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Xhenxhefili kundër stresit dhe pro fuqisë seksualeXhenxhefili kundër stresit dhe pro fuqisë seksuale

xhenxhefil

Xhenxhefili mund të ndihmojë uljen e stresit dhe në përmirësimin e gjendjes shpirtërore, madje edhe vetëm duke nuhatur avujt e çajit të kësaj bime mjekuese.

Xhenxhefili rrit fuqinë seksuale dhe shpërbën gazrat e ngjeshur që mblidhen në zorrë dhe në stomak.

Kjo bimë, në përgjithësi, është e mirë për temperamentin e ftohtë të mëlçisë dhe stomakut. Xhenxhefili, i shoqëruar me dy masa sheqer dhe pak ujë të nxehtë, vepron si laksativ dhe pastron trupin nga substancat e dëmshme.

(Visited 22 times, 1 visits today)
Top